SOLUCANLARI ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE ÇOĞALTIN ENERJİ PROTEİN ve VİTAMİN BOMBASI SOLUCAN ÜRETİMİ MAMASIhttp://www.soluturk.com Solucanlarınızı en hızlı çoğaltmanın yolunu bu videodan öğrenebilirsiniz.
İletişim ve Whatsapp : 0532 602 30 22
Solucan Maması Hazırlama : https://www.youtube.com/watch?v=VltJqS-cuyg
Yumurta kabuğundan kalsiyum elde etmek : https://www.youtube.com/watch?v=uz1QNkd2EIg&t=23s

Keçiboynuzu posası ve diğer posa ihtiyaçlarınız için
DİLEK YEM İLETİŞİM BİLGİLERİ
ERSİN GÖK : 0536 366 50 17
ÖNDER GÖK : 0532 271 49 25

Solucan üremesi üzerine hazırladığımız üreme mamasını izleyerek kaliteli mama nasıl hazırlanır gözlemleyebilirsiniz.

Yarı fermente edilmiş seperatör gübresi, Bol miktarda özel olarak inceltilmiş, öğtülmüş keçiboynuzu posası, bal kabağı, elma, biraz beyaz lahana, marul, kıvırcık gibi yeşillikler ve yine bol miktarda kavak talaşı karıştırılmıştır. Bu karışım yaklaşık 1 ay önce hazırlanarak ortalama 5 günde bir karıştırılıp, nemlendirmesi yapılıp mamanın heryerine yeşil ve kahverengi grubundaki vitamin ve minerallerin dağılması sağlanmıştır. Bu karışımın nasıl yapıldığı merak ediyorsanız, mama hazırlama videomuzu izleyebilirsiniz. Video linki videonun altında, açıklama bölümünde yer alacaktır.
Solucanlar bilinenin aksine azot içerikili yani yeşiller grubu ile üreme yapmazlar. Asıl üremelerini sağlayan materyaller karbon grubunda yer alan malzemelerden oluşmaktadır. Ülkemiz solucan ve solucan gübresi üretimde çok yeni olduğu için bu bilgi bir çok solucan ve solucan gübre üreticisi tarafından bilinmemektedir. Bilginin doğruluğu ve yaptığımız testin gözlemlerini bir sonraki videomuzda paylaşacağız. Bir sonraki videomuzda mevsimsel üreme farklılığına da değineceğiz. Sizde bu mamayı hazırlayıp test ederseniz farkı rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Yeşil içerikleri kullanma sebebimiz, solucanlarımız kahverengi grubumuzu tüketip üremeye başlarken harcadıkları enerjiyi tekrar kazandırabilmek içindir.

solucan üreme ve üreme maması hazırlamak.
solucan üreme maması hazırlamak.
kırmızı kaliforniya solucanı üreme maması hazırlamak.
solucan gübresi ve solucan üretimi için mama hazırlamak.
solucan katlama ve hızlı solucan çoğaltma için mama hazırlama.
üreme için solucan maması ve solucan maması hazırlama.
Solucanlar daha hızlı nasıl ürerler cevabı videomuzdadır.
kaliteli solucan maması ve üreme maması hazırlama.
solucanlarınızı en hızlı çoğaltmanın yolu bu videoda.
keçiboynuzu ile mama hazırlama, solucan posa kullanarak mama hazırlamak. meyve posası ile solucan tesisinde solucan maması hazırlamak. ankara solucan ve solucan gübresi ankara ile solucan üreme maması hazırlamak. solucan üretimi ve solucan gübresi üretimi için üreme maması nasıl hazırlanır.
Solucanlarımızı nasıl besliyoruz cevabı videodadır.
solucanlarınızı çok hızlı bir şekilde çoğaltın ve enerji yüklü protein yüklü ve vitamin yüklü solucan üreme maması hazırlayın.
Solucan gübresi nasıl üretilir, kaliteli mama nasıl hazırlanır cevabı bu videoda.
solucan üretimi nasıl yapılır?
solucan gübresi ve solucan üretimine yeni başlayacak arkadaşlara yararlı bilgiler. Halk arasında kırmızı solucan, yada kaliforniya solucanı olarak adlandırılan solucan türleriyle ilgili, üreme, çoğaltma, organik gübre üretimi, kaliteli gübre üretimi, ankara solucan gübresi üretimi alanında her türlü sorularınız ve siparişleriniz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

30 thoughts on “SOLUCANLARI ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE ÇOĞALTIN ENERJİ PROTEİN ve VİTAMİN BOMBASI SOLUCAN ÜRETİMİ MAMASI

  1. Nası komik bi yorum yassam die şaşirdım 🤣 nerden baslasam.. ismil yk dan baslayip fondaki kilise muziine ezan sesi eklenmesinden tut master chef e kdr uzatabilirim ama bos yazcam 😃

  2. Nohut doğal bi afrodizyaktır. Ben akvaryumdaki lepistes balıklarıma veriyorum sürekli douruyorlar. Solucanlara da verdim dünyanın yavrusu çıktı.Genel mama karışımına Nohut unundan başka bi katkıya kafa yormayaya gerek yok.

  3. Oyun oynarken reklam olarak çıktınız.Normalde hemen geçerim ama solucan deyince durdum abone oldum hemen.En kısa zamanda bütün videolarınızı izleyeceğim.Bilgi veren kanalların çoğalması dileğiyle.Böyle devam edin :).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *